Kombi Bakım & Onarımı

kombi bakımı
Kombi Bakım & Onarımı

Kombi Bakım ve onarımı Nedir?

Kombi bakımı, kombilerin genel kontrolünün yapılması, içerisinin ve parçalarının temizlenmesi, ideal ayarların yapılması işlemidir. Bu bakımın amacı kombilerde var olan veya olabilecek bazı hataları tespit etmektir. Kombilerde rastlanan bazı sorunlar bazen büyük sıkıntılara neden olabilir. Eğer birde kış aylarında ise çok daha büyük bir zarara ve soruna sebep olur.

Kombi bakımı yılda en az bir kez yapılmalıdır. Bunun ilk sebebi kombilerin sorunsuz çalışmasını sağlamaktır. Bir diğer sebebi ise kombilerden yüksek performans almaktır. Aksi taktirde doğalgaz faturası cebi yakabilir. Bu bakımı, olası kombi arızalarını önlediği gibi doğalgaz faturaları düşürerek sağlıklı bir kış geçirmenizi sağlayabilir.

Neler Yapıyoruz?

Profesyonel Hizmetlerimiz

Kombi bakımı yılda 1 defa kesinlikle yapılmalıdır. Asla imal edilmelidir. Ek olarak günümüzde bu tarz bakımlar çok hafife indirgendi. Bu nedenle bu işlemin çok basit ve kısa sürdüğü algısı oraya çıkmış durumumda. Bu algıdan yararlanan bir çok dolandırıcı bir kaç basit işlem yapıp hatta bazen alakasız işlemler yapıp insanlara fatura kesip dolandırabiliyor. Bu sebepten ötürü kesinlikle kombi bakımı ve onarımı işinde uzman bir profesyonel tarafından yapılmalıdır.

Eğer kombi bakımı yapmayı düşünüyorsanız işinde uzman ekibimizle irtibata geçebilirsiniz!

Formu Doldurun Sizi Arayalım


CANLI DESTEK
Canlı Destek
Scan the code
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?