Su Tesisatı Bakım ve Onarımı

Yaşam alanlarında hayat kalitesini yükselten unsurların başında altyapı ve tesisatlar gelir. Su tesisatı ise yine hayati önem taşıyan mükemmel bir sistemdir. Şebeke suyunu evinize ve oradan ihtiyaç duyulan odalara taşıyan sistem yaşam kalitenizi olumlu etkiler. Eğer tesisatta arıza var ve su tesisatı bakım ve onarımı gerekiyorsa bir av evvel servis çağrılmalı ve gerekli çalışma yapılmalıdır. Günümüzün gelişmiş teknolojisi ile

  • Su kaçağı tespiti
  • Tamirat
  • Değişim
  • Onarım

Hizmetleri çok hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Termal kamera kızılötesi kamera ve görüntüleme kamerası sayesinde arızanın yeri noktasal olarak tespit edilir. Gerekli parça ve ekipmana sahip olan servis ekibi arızanın biran evvel tamiri için gereken adımı atacaktır.

Su Kaçağı Tespiti Ne İşe Yarar?

Su kaçağı yaşanan evde büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Özellikle alt katta oturan komşunun evine su ulaşıyorsa sorun daha büyük olabilir. Bu gibi sorunlarda

  • Rutubet
  • Küflenme
  • Taşma
  • Alt kata su akması
  • Gereksiz kabarık fatura

Gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Buna ek olarak insanların en büyük korkusu duvarların kırılması ve evin inşaat alanına dönmesidir. Neyse ki günümüzde bu çalışmalar kırmadan ve dökmeden yapılmaktadır. Su kaçağı tespiti ne işe yarar dersek bunun ilk ve en önemli cevabı kırmadan ve dökmeden tamirat olacaktır. Yaşam alanlarında kalite ve şebeke suyundan sorunsuz faydalanmak için arıza durumunda tecrübeli bir servis desteği almak önemlidir.

Gider Borusu Tıkanıklığı ve Su Tesisatı Bakım

Tesisat hizmetleri içinde en önemli konulardan biri de gider borusu tıkanıklığı sorunudur. Tuvalet, banyo veya lavabodan kaynaklı tıkanıklık sorunları ortaya çıkabilir. Kameralı görüntüleme ve robotla tıkanıklık açma hizmeti bu konuda insanların güvendiği çalışmalardan biridir. Tespit ve temizlikte kullanılan teknoloji yaşam alanlarında kalite anlamına gelecektir.

Gider borusu tıkanıklığı tespit edildikten sonra farklı çözümler uygulanabilir. Robotlu tıkanıklık açma yöntemi en sağlıklı olandır. Eğer bu uygulama ile açılma olmuyorsa borunun değişmesine kadar giden bir süreç ortaya çıkabilir. Eğer gider boruları belli bir eğime sahip değilse tıkanma ve taşma gibi çok daha büyük sorunlar ortaya çıkar. Bu durumda borunun değişimi gerekli olabilir. Bu defa yerleştirilen boruların belli bir eğime sahip olması gerekir.

Like this article?

Facebook'a paylaş
Twitter'a paylaş
Linkdin'a paylaş
Pinterest'a paylaş

Yorum yaz...

Formu Doldurun Sizi Arayalım


CANLI DESTEK
Canlı Destek
Scan the code
Merhaba,
Nasıl yardımcı olabiliriz?